Kargo Gönderimi İle İlgli Bilmem Gerekenler Nelerdir?

btasport.com, web sitesinden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan tüm illere gönderi yapılabilmekte, KKTC ve yurtdışına gönderi yapılmamaktadır.

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

Yapacağınız alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ödemesi eklenir. Yapacağınız her bir işlemdeki toplam sipariş tutarı 300 TL'nin üzerinde ise, kargo bedeli www.btasport.com tarafından karşılanır.    

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.

Siparişimi Başka Biri Teslim Alabilir Mi?

Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Sipariş Bilgilerinizi Girerken Lütfen Şu Konulara Dikkat Ediniz:

Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.

Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.    

Kargo Gönderimi ve Teslimatı ile İlgili Diğer Hususlar:

Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir.

Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, info@btasport.com e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne bilgi verebilir veya 0212 662 58 90 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.    

btasport.com`a Neden Üye Olmalıyım?

btasport.com web sitesine üye olduğunuz takdirde kampanya ve indirimlerden yararlanma fırsatı yakalamış olursunuz.    

Ücretsiz üye olmak için lütfen buraya tıklayınız.

Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?

Şifrenizi unutmanız halinde, Üye Girişi sayfasındaki Şifre Sıfırlama Servisi ile kullanıcı adı olarak kullandığınız ve sizin tarafınızdan belirtilmiş olan elektronik posta adresine sistem tarafından otomatik olarak yeni bir şifre gönderilecektir.

Şifrenizi unuttuysanız, üye olurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize yeni bir şifre gönderilmesi için lütfen buraya tıklayınız.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?

btasport.com web sitesinden ister online kredi kartı ile isterseniz banka havalesi veya EFT ve Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme ve Sipariş İptali ile ilgili şu konuları dikkatle incelemenizi rica ederiz:

Havale veya EFT ile yapacağınız alışverişlerde siparişlerin işleme alınma zamanı web sitesinden siparişin verildiği an değil, yaptığınız havale veya EFT'nin firma hesaplarında görüntülenmesinden sonradır.

Havale yolu ile verilen siparişlerde en geç 5 işgünü süresince havalesi yapılmayan siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde, siparişinizin iptal edilmesini istiyorsanız en geç saat 15.00'a kadar 0212 662 58 90 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşarak siparişiniz kargoya verilmeden işleminizi iptal ettirebilirsiniz.

Tüm siparişler yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile birlikte kargoya verilir.

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili olarak info@btasport.com e-posta adresinden veya 0212 662 58 90 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Siparişimin Onaylandığını Nasıl Anlarım?

btasport.com web sitesinden yapacağınız alışveriş sistemimizde görüntülendikten sonra, kullanıcı adı olarak belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin fiyat, marka, ürün adı, adeti, kargo fiyatı, toplam fiyat gibi detaylarını içeren bir e-posta gönderilir. (Banka havalesi ile gerçekleştirdiğiniz siparişler, havale tutarı şirket hesaplarına ulaştığında işleme alınacaktır.) Sipariş ve ödeme işleminizi tamamladıktan sonra lütfen e-posta adresinize gelen iletiyi kontrol ediniz.

Gönderilecek e-postanın tarafınıza ulaşmaması durumunda, lütfen "junk/bulk/gereksiz mail" kutusunu kontrol ediniz. Mesajınız junk/bulk/gereksiz mail kutusuna düşmüş ise, lütfen "not junk / gereksiz mail değil" olarak işaretlemeyi unutmayınız.    

Garanti ve Ürün İadesi İle İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?

btasport.com web sitesinden satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ürünün "ayıplı mal" olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir.

Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürün/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz:

Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürün/leri yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilecek olan ürünü, yalnızca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla göndermeniz gerekmektedir. Başka bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle alınmaz.

Ürünün iade gönderisi, orijinal ambalaj ve düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır.

Önemli Not:

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına kesildiyse, ürünü iade ederken ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dâhil edilmeden (Ürün birim fiyatı + KDV olarak) kesilmesi gerekmektedir.

Ürün İade Adresi:
Şenlik köy Mah. Saçı Sok. 16 / 2 34153 Florya - Bakırköy / İstanbul

Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaştıktan sonra, ürün iadesi ile ilgili olarak sormak istediğiniz konularda info@btasport.com   e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne ileti gönderebilir veya 0212 662 58 90 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Para İadesi Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?
Teknik servisimize ulaşan ürünlerin (yukarıdaki maddede de belirtildiği şekilde) iade şartlarına uygun olarak tarafımıza gönderilmiş olmaları halinde ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır.

Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satınalma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır.

Ürün gönderiminde kargo ödemesi firmamız tarafından karşılanmışsa para iadesi yapılırken kargo tutarı kesintisi yapılır.

İletişim Bilgilerimiz
Sormak istediğiniz diğer konular için aşağıdaki adres bilgilerinden veya belirtilmiş olan telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz:


Batanay Müm. Paz. İhr. İth. Turizm Mimarlık ve Reklamcılık Ldt Şti.

Şenlik köy Mah. Saçı Sok. 16 / 2 34153 Florya - Bakırköy / İstanbul

Tel: 0212 662 58 90

E-posta: info@btasport.com